Bize [email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz
LAMDA - ISI SİSTEMLERİ

Bize [email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz

Hakkımızda

Lamda ısı sanayi olarak 2006 senesinde kurulmuş genç, girişimci ve araştırmacı bir firmayız. Uzmanlığımız fizik, elektronik, malzeme ve mekanik üzerine olup imalatlarımıza infrared ısıtma sistemleri ile başladık. Infrared ısıtma sistemi kişisel ısınma amaçlı olarak bilinse de endüstriyel uygulamalarda  kendine yoğun bir pazar bulmaktadır.

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ısıtma sistemlerine kızgınyağlı, buharlı ve doğalgaz brülörlü ısıtma sistemlerini de dahil ederek uygulama alanımızı genişlettik. 2008 senesinden itibaren kadromuzu güçlendirdik ve ağırlıklı kurutma fırınları olmak üzere özel makina imalatlarına geçiş yaparak halen birçok sektöre kişiye özel makinalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Kuruluşumuzun ilk yıllarında gerçekleşen ufak çaplı ihracatlarımızın bize verdiği gurur ve heyecan, bugün özellikle tekstil sektörünün gelişmekte olduğu İran, Suriye, Mısır, Özbekistan ve Bangledeş gibi ülkelerde ki mümessilliklerimizin temelini oluşturmaktadır.

Ürün yelpazemizi, çağımızın istek ve gereksinimlerinin yanı sıra teknoloji anlamında tüketiciyi yönlendirebilecek yeni ürünlerimizle sürekli genişletme gayesi içerisindeyiz.

Lamda - Isı Sistemleri Tanıtım Filmi